Novinky

UPS - Napájacie zdroje

camille-bauer.JPGJednofázové UPS od 600 do 3000 VA sú ideálnou ochranou pre malé kancelárie a domáce kancelárske aplikácie. Pre úspech Vašej firmy je bezproblémový chod dátového centra kľúčovým. Vďaka našim zariadeniam navždy vyriešite problémy súvisiace s IT a predĺžite dobu chodu svojich zariadení na maximum. Záložné zdroje neprerušiteľného napätia umožňujú zaistiť nepretržitý chod firmy prostredníctvom ochrany úložiska a sieťových zariadení, širokopásmových pripojení, prístupových bodov, modemov či routerov pred výpadkami napájania. Vytvoria potrebnú IT kapacitu, zvýšia účinnosť systému a minimalizujú prevádzkové náklady. Zásadne obmedzia výpadky prostredníctvom vzdialeného monitorovania a riadenia, disponujú funkciou bezpečného vypnutia, aktívnej diagnostiky a pokročilej správy UPS.

 

viac informácií ...


APLUS

camille-bauer.JPGMultifunkčný wattmeter APLUS je výkonná platforma pre meranie, monitorovanie a analýzu silnoprúdových sietí. Hlavnými prednosťami je najvyššia švajčiarska kvalita a maximálny úžitok pre zákazníkov. Tento univerzálny merací prístroj možno jednoducho integrovať do procesného prostredia priamo na mieste. Poskytuje široký rozsah funkcií, ich počet je možné ďalej rozšířiť voliteľnými komponentami. Pripojenie do procesného prostredia sa prevádza pomocou komunikačných rozhraní, digitálnych vstupov a výstupov, alebo analógových výstupov.

APLUS je ideálnym prístrojom pre náročné meracie úlohy, kde je vyžadovaná rýchla, presná a bezporuchová analýza sietí, alebo spotrebičov. Môže byť tiež používaný ako náhrada hlásičov porúch malých riadiacich jednotiek a odčítacích staníc systémov energetického manažmentu.

 

viac informácií ...


Radové svorky

contaclip-logo.jpgOd roku 2010 sme sa stali výhradným zastúpením Nemeckej firmy CONTA-CLIP, ktorá od roku 1977 pôsobí v oblasti vývoja a výroby radových svoriek.

Firma CONTA-CLIP ponúka kompletný sortiment radových svoriek so všetkými typmi spoja (skrutka, ťažná pružina, tlačná pružina) do prierezu až 240mm2. Spoločnosť ROTEX ELEKTRO, s.r.o. poskytuje kompletné a komplexné zabezpečovanie služieb súvisiacich s podporou predaja a predajom sortimentu firmy CONTA-CLIP na Slovensku.

 

viac informácií ...


IBOCO

iboco.JPGPVC žľaby

Tento kanál je veľmi vhodný pre ukladanie káblov väčších rozmerov najmä v rozvádzačových skriniach. Vďaka silnej stene a silnému dnu má tento kanál výbornú odolnosť proti namáhaniu a ohýbaniu (deformáciám) váhou kabeláže väčších rozmerov. K dispozícii sú rôzné výšky bočných kanálov pre optimalizáciu elektroinštalácie v rozvádzači.

 

viac informácií ...


Bleskozvod SCHIRTEC

camille-bauer.JPGAktívny bleskozvod

Aktívny bleskozvod je zdroj vysokonapäťového signálu s presne určenou a riadenou amplitúdou, čo umožnuje na jeho hrote včasne iniciovať nahor smerujúci výboj. Je schopný samostatnej činnosti, svoju energiu odvodzuje z okolitého elektrického poľa existujúceho počas búrky. Neobsahuje napájací zdroj ani žiadnu jadernú časť.

Základné časti aktívneho bleskozvodu:
- aktívny zberač (hlavica)
- zvodové vodiče
- skúšobná svorka
- uzemnenie

Doplnkové zariadenia:
- počítadlo bleskových zásahov
- prístroj na kontrolu zemného spojenia.

Aktívna ochrana pred prepätím, bleskovým výbojom spolu s kompletnou uzemňovacou sústavou tvorí komplexné riešenie ochrany majetku a osôb.

 

viac informácií ...


Priechodky

camille-bauer.JPG

Tesniace riešenia Roxtec pre káble a trubky zaisťujú bezpečnosť, efektívne využitie a dlhodobú životnosť a spoľahlivosť vo viacerých oboroch. Vynález zabezpečujúci prispôsobivosť Multidiameter™, predstavuje riešenie založené na gumových moduloch s odstrániteľnými vrstvami. Umožňuje perfektné utesnenie bez ohľadu na vonkajšie rozmery kábla alebo trubky. Vďaka tomu je konštrukcia jednoduchšia, montáž rýchlejšia a potreba skladovania, materiálu a logistiky nižšia. Navyše poskytuje rezervnú kapacitu pre budúce rozšírenie.

Vyberať je možné z dvoch hlavných skupín produktov :

Skupina RM
Rámy, moduly a kruhové tesnenie v skupine RM sú založené na štandardnej hĺbke 60 mm (2.362"). Jednotlivé produkty ako napr. tesnenie RS môžu predstavovať širší sortiment hĺbok. Typickými oblasťami pre použitie sú priechodkové tesnenia káblov a plastových trubiek v stenách, podlahách, prepážkach a stropoch.

Skupina CM
Rámy, moduly a kruhové tesnenia v skupine RM sú založené na štandardnej hĺbke 15–40 mm (0.031"–1.575"). Typickými oblasťami pre použitie sú vstupné tesnenia káblov a menších hadíc prechádzajúcich skriňami a krytými priestormi.

 

viac informácií ...


LED POL

camille-bauer.JPGLED svietidlá a zdroje

Vysoko úsporné LED svietidlá a zdroje

 

viac informácií ...


Káblové chráničky

camille-bauer.JPGZemné káblové chráničky

Zemné dvojvrstvové káblové chráničky vyrobené z vysokohustotného polyetylénu určené na ochranu káblov elektroinštalácií, dátových a telefónnych liniek uložených v zemi. Skladané z dvoch koextrudovaných rúr, z toho vonkajšia je korugovaná a vnútorná hladká. Obe vrstvy nemožno od seba oddeliť vďaka metóde koextrúznej výroby. Dvojstenná chránička ja vyrábaná v priemeroch od 40 do 200 mm v kotúčoch alebo tyčiach.

-  Dĺžka kotúčov: 50 m (*25m) ± 1 %
-  Dĺžka tyčí: 6 m ± 1 %
-  Presuvka súčasťou výbavy
-  Zhodná s normami :
STN EN 50086-1 (23-39)
STN EN 50086-2-4/A1 (STN 23-46/VI)
-  Vonkajšia farba: červená (iné farby na požiadanie)
-  Vnútorná farba: čierna
-  Vyrobená z polyetylénu odolnému voči UV žiareniu
-  Záruka: 2 roky (od dátumu uvedeného na rúre)

 

viac informácií ...


PROFITEST PV

gossenmatrawattlogo.gifFotovoltaický tester PROFITEST PV

Merací prístroj pre špičkový výkon a pre zobrazenie kriviek u fotovoltaických zariadeniach s automatickým prepínaním rozsahu až 1000 V / 20 A.

Patentovaná kalkulácia pre hodnotenie fv-generátorov bez znalosti výrobných dát.

Patentovaná kalkulácia pre zistenie sériového odporu generátorov iba z jednej zmeranej I-U-krivky

Vysoká bezpečnosť vďaka sériovo dodávanému rozdeľovaču záťaže 1000 V/32 A DC pre všepólové oddelenie meracieho prístroja od fv-generátoru.

Kalibrovaný senzor podľa IEC / EN 60904-2 s integrovaným teplotným senzorom Pt1000.

 

viac informácií ...


MAVOWATT 20

gossenmatrawattlogo.gifSieťový analyzátor MAVOWATT 20

- rozsiahla kompletná analýza siete
- výkonová analýza
- analýza odberov a nákladov energí
- harmonická analýza
- AC i DC monitorovánie napätia a prúdu
- výpočet uhlíkovej stopy (Carbon Footprint)
- jednoduché použitie vďaka automatickému nastaveniu
- QVGA farebný dotykový displey
- vysoká presnosť merania (0,1%)
- 4 prúdové a 4 napäťové vstupy, společná zem
- interná pamäť až 32GB

 

viac informácií ...


Elektromer U181A, U189A/U187A, U189B/U187B

gossenmatrawattlogo.gifDvojtarifný elektromer pre 4 kvadranty

Kompaktný kalibrovaný elektromer možno použiť k záznamu a účtovaniu činnej energie v priemyselných, profesionálnych i domácich aplikáciách. Prenositelnosť hodnôt na záznamové, fakturačné a optimalizačné systémy rovnako ako systémy domovej automatizácie a riadiacej techniky je riešená cez 2 impulzné výstupy alebo integrovaným infračerveným rozhraním a jedným externým komunikačným modulom. V súčasnosti sú podporované rozhrania Modbus, M-Bus a Ethernet.

 

viac informácií ...


PROFITEST / PVSUN

gossenmatrawattlogo.gifTestovací prístroj pre testovanie fotovoltaických modulov

S PROFiTEST PVsun vykonáte všetky potrebné elektrické bezpečnostné skúšky u fotovoltaických systémov jednoducho a bezpečne v súlade s DIN EN 62446. Test Prístroj je vhodný na testovanie fotovoltaických moduly a reťazcov až do 1000 V / 20 A. Tester sa vyznačuje ergonomickým dizajnom a ľahkou manipuláciou s hmotnosťou iba 500 gramov.

 

viac informácií ...


SINEAX V604S

camille-bauer.JPGProgramovateľný univerzálny prevodník SINEAX V604S pre jednosmerný prúd, jednosmerné napätie, teplotné čidlá, diaľkové vysielače alebo potenciometre.

Prístroj SINEAX V604s je multifunkčný prevodník s uchytením na DIN lištu s nasledujúcimi charakteristikami:

- Meranie jednosmerného napätia, jednosmerného prúdu, teploty (RTD, TC) a odporu
- Pripojenie senzoru bez externých spojek
- 2 vstupy (napríklad pre senzorovú redundanciu alebo diferenčné zapojenie)
- 2 výstupy (U a/alebo I)
- 2 vstupy možno vzájomne spojiť a prideliť k 2 výstupom, čo umožňuje kalkuláciu a monitoring senzoru (napríklad plán údržby senzoru)
- Systémové funkcie: komunikácia prostredníctvom rozhrania Modbus
- Voľne programovateľné relé, napríklad pre signalizáciu alarmu
- AC/DC širokopásmový napájací zdroj
- Vysoko kvalitné násuvné šróbovacie svorky

 

viac informácií ...